PIRKINIŲ KREPŠELIS - Tarpinė suma:0,00 €
 INFORMACIJA: info@hotlips.lt

9" Hollow Prisegamas Dildo

9" Hollow Prisegamas Dildo

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Būsena: Prekyboje

SKU: PD4532-23

109,90 €
Kai Jūsų fetišui yra reikalingi aukščiausios kokybės žaisliukai, naudokite Fetish Fantasy Elite® kolekciją. Pagaminta iš 100% medicininio silikono, ši kolekcija yra saugi Jūsų odai, hipoalergiška. Elite Silicone greitai sušyla nuo Jūsų kūno šilumos ir suteikia Jums maksimalų malonumą. Šis žaisliukas yra be ftalato, be latekso ir visiškai saugus Jūsų kūnui!


Visus Elite dildo galima plauti indaplovėje ir virinti, todėl jie visada bus sterilūs. Taip pat galite jį plauti su valikliu ir šiltu vandeniu. Naudokite su lubrikantu, norėdami pajusti dar stipresnį malonumą.

Šis prisegamas dildo puikiai tiks pradedantiesiems ar vyram su ED (erekcinė disfunkcija). Kiekviena juostelė turi reguliuojamą ilgį , todėl Jums tiks tiesiog idealiai. Prisegamas dildo nejudės ir leis Jums daryti viską, ką tik norėsite. .


Funkcijos ir priedai: Pakuotėje yra lubrikantas, kaukė, žaisliukų valiklis. Be ftalato, unisex


Medžiaga: silikonas

Tinka iki 56 inčų liemeniui

Detalės

Kai Jūsų fetišui yra reikalingi aukščiausios kokybės žaisliukai, naudokite Fetish Fantasy Elite® kolekciją. Pagaminta iš 100% medicininio silikono, ši kolekcija yra saugi Jūsų odai, hipoalergiška. Elite Silicone greitai sušyla nuo Jūsų kūno šilumos ir suteikia Jums maksimalų malonumą. Šis žaisliukas yra be ftalato, be latekso ir visiškai saugus Jūsų kūnui! Visus Elite dildo galima plauti indaplovėje ir virinti, todėl jie visada bus sterilūs. Taip pat galite jį plauti su valikliu ir šiltu vandeniu. Naudokite su lubrikantu, norėdami pajusti dar stipresnį malonumą. Šis prisegamas dildo puikiai tiks pradedantiesiems ar vyram su ED (erekcinė disfunkcija). Kiekviena juostelė turi reguliuojamą ilgį , todėl Jums tiks tiesiog idealiai. Prisegamas dildo nejudės ir leis Jums daryti viską, ką tik norėsite. .

Funkcijos ir priedai: Pakuotėje yra lubrikantas, kaukė, žaisliukų valiklis. Be ftalato, unisex
Medžiaga: silikonas
Tinka iki 56 inčų liemeniui
Užsisakykite mūsų naujienlaiškį:
Nuolaida tik Jums!
Būkite pirmieji, kurie sužino apie mūsų nuolaidas ir ypatingus produktus! Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir gaukite 5% nuolaidą, kurią iškart galite panaudoti naujam pirkiniui :)