PIRKINIŲ KREPŠELIS - Tarpinė suma:0,00 €
 INFORMACIJA: info@hotlips.lt

Penio pompa Bathmate Hydromax X40

Penio pompa Bathmate Hydromax X40

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Būsena: Prekyboje

SKU: BMHYDROMAX40

Sena kaina: 149,00 €

Speciali kaina 134,90 €

Ji 35% galingesnė negu Bathmate Hercules ir 15% galingesnė negu X30. Ji yra galingas dėl unikalios ir naujoviškos Bellows Pump sistemos, kuri užtikrina greitesnius ir geresnius rezultatus. Šioje sistemoje susijungia minkšta pompos apdaila ir pilnai palaikantis, komfortiškas žiedas, kuris perduoda mažesnį spaudimą ir suteikia komforto jausmą aplink varpą ir sėklides. Pompą taip pat labai lengva išvalyti. Swivel cilindras leidžia matyti pompos vidų 360 laipsnių kampu, o patogus valdymas užtikrina efektyvų pompos naudojimą maudantis vonioje, duše arba naudojant naująją Hydromaxžiedo sistemą. Naujoji Super Flow Latch Valve sistema padės lengvai ir patogiai viena ranka pripildyti pompą duše, o naudodamiesi matmenų skale aiškiai matysite rodiklius. Ant cilindro apačios ir viršaus esantys indikatoriai padės kontroliuoti tūrį. Cilindro matmenys buvo padidinti, o spyruoklių skaičius sumažintas, todėl galėsite išgauti dar geresnes ir didesnes apimtis.


Įsigykite jau dabar www.hotlips.lt


 


 

Detalės

Bathmate veikimo pricipas yra sukurti vakuumą ir padidinti varpos apimtis. Naudojant nuolatos ir ilgą laiką varpos audinys išsiplėčia, todėl jūsų varpa pailgėja, padidėja jos apimtis. Varpos audiniui išsiplėtus padidėja kraujo tekėjimas varpos galvutėje. 

Išbandžius Bathmate pastebėsite tokius pokyčius - dažniausiai .25-.75" didesnis ilgis ir .5-1.25'' didesnė apimtis. Šie pokyčiai išsilaiko nuo 4 iki 24 valandų net ir lytinio akto metu arba praradus erekciją. Naudojant pompą nuolatos užtikrinsite ilgalaikius rezultatus. 

Pavyzdžiui: jūsų laikini ir iš karto matomi pokyčiai išliks ilgalaikiai jeigu reguliariai naudosite šią pompą - tai turi būti kaip ėjimas į sporto salę. Kai kilojate svorius jūsų raumenys iš karto padidėja, bet praėjus 6 valandoms po treniruotės jie sugrįžta į reguliarų dydį. Jeigu sportuojate nuolatos jūsų raumenys augs nesustodami ir tokie išliks iki kol nustosite sportuoti. Tokiu pačiu principu veikia ir penio pompa Bathmate. 

Kai tik pasieksite savo užsibrėžtą tikslą su tinkama priežiūra jį nesunkiai išlaikysite. Jeigu neturite laiko reguliariai naudoti Bathmate, tiesiog naudokite jį kelis kartus per savaitę. Jeigu visiškai nustosite pompa naudotis yra tikimybė, kad dalis pasiektų rezultatų išliks visam laikui, tačiau tai priklausys tik nuo to kaip dažnai ir reguliariai prieš tai naudojote Bathmate. 

Rekomenduojame šį prietaisą, tačiau prisiminkite, kad neužtenka jį naudoti savaitę ar mėnesį - jūs turite jam įsipareigoti, jeigu norite pasiekti ilgalaikius rezultatus. Rekomenduojame jį visiems vyrams, kurie nori turėti ilgesnę ir didesnės apimties varpą, bet jeigu jūs nesate pasiryžęs reguliariai užsiimti šios pompos naudojimu, tuomet siūlome pasitaupyti pinigus ir būti patenkintiems dabar turimu varpos ilgiu. 

Prie 15minučių Bathmate treniruotės galite prijungti ir kitus varpos ilginimo prietaisus. Tai užtikrins efektyvesnętreniruotę ir pagerins jūsų pasiekiamus rezultatus.

Kaip naudotis Bathmate: 

1. Maudydamiesi duše ar vonioje leiskite savo kūnui pamirkti šiltame vandenyje apie 5 minutes.
2. Pripildykite Bathmate vandeniu ir uždėkite jį ant savo varpos.
3. Pumpuokite kelias sekundes (neskubėkite ir pasirinkite tinkamiausią greitį).
4. Palikite Bathmate ant varpos tol, kol baigsite maudytis.
5. Papumpuokite Bathmate kas 5 minutes arba kai reikia ir pakartokite šį procesą kas dieną po 15 minučių.

Geriausias patarimas pradedantiesiems - neskubėkite. Jūsų varpa nepadidės 2'' per naktį, todėl pumpuokite lėtai ir nedarykite per ilgų treniruočių. Juk jūs tikrai nenorite susižeisti! 


Užsisakykite mūsų naujienlaiškį:
Nuolaida tik Jums!
Būkite pirmieji, kurie sužino apie mūsų nuolaidas ir ypatingus produktus! Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir gaukite 5% nuolaidą, kurią iškart galite panaudoti naujam pirkiniui :)