PIRKINIŲ KREPŠELIS - Tarpinė suma:0,00 €
 INFORMACIJA: info@hotlips.lt

Suvaržymo juosta, Juoda

Suvaržymo juosta, Juoda

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Būsena: Prekyboje

SKU: PD4409-23 Bl 3000009752

10,90 €
Blizgi, nelipni, juodos spalvos suvaržymo juosta pagaminta iš vinilo ir limpa tik prie savęs, todėl neraus kūno plaukelių ir nepaliks nemalonaus lipnumo ant Jūsų odos. Suvaržymo juosta - puikus pasirinkimas pradedantiesiems ir fetišo žaidimų mėgėjams. Juosta gali būti naudojama surišimui, vietoj akių kaiščio ar net drabužių, tad išlaisvinkite savo vaizduotę ir atraskite savo juostos panaudojimo variantus.

Juosta yra 5 cm pločio ir 18 metrų ilgio ir gali būti naudojama daug kartų.

Detalės

Blizgi, nelipni, juodos spalvos suvaržymo juosta pagaminta iš vinilo ir limpa tik prie savęs, todėl neraus kūno plaukelių ir nepaliks nemalonaus lipnumo ant Jūsų odos. Suvaržymo juosta - puikus pasirinkimas pradedantiesiems ir fetišo žaidimų mėgėjams. Juosta gali būti naudojama surišimui, vietoj akių kaiščio ar net drabužių, tad išlaisvinkite savo vaizduotę ir atraskite savo juostos panaudojimo variantus. Juosta yra 5 cm pločio ir 18 metrų ilgio ir gali būti naudojama daug kartų.
Užsisakykite mūsų naujienlaiškį:
Nuolaida tik Jums!
Būkite pirmieji, kurie sužino apie mūsų nuolaidas ir ypatingus produktus! Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir gaukite 5% nuolaidą, kurią iškart galite panaudoti naujam pirkiniui :)