Curvy 2

SKU
4001876
Produkto Curvy 2 + aprašymas

Curvy 2+ stimuliuoja klitorį pasitelkiant pulsiuojančia oro stimuliaciją bei intensyvias vibracijas. Ergonomiška forma leidžia lengvai jį valdyti. Jo funkcijas taip pat galima valdyti per Connect programėlę.

Suderinamas su nemokama Satisfyer programėle - kurią gali naudoti iOS ir Android

Klitorio stimuliavimas naudojant slėgio bangas ir vibracijas

11 slėgio bangų intensyvumų + 11 vibracijos režimų

Yra tylusis režimas

Vandeniui atsparus (IPX7)

Įkraunamas ličio jonų baterija

Lengvai valomas

Rinkinyje yra magnetinis USB įkrovimo laidas

Pagamintas iš  kūnui nekenksmingo silikono

Kas tai Satisfyer Curvy 2+?

Satisfyer Curvy 2+ yra slėgio bangų vibratorius, kuris silikonine galvute švelniai apgaubia jūsų klitorį ir priverčia jus patirti kvapą gniaužiančius orgazmus su bekontakte slėgio bangos stimuliacija ir nuostabiomis vibracijomis. Pasirinkite iš įvairių slėgio bangų intensyvumo lygių ir derinkite juos su vibracijos režimais- dar niekada nebuvo taip lengva pasiekti malonumą. Ar jums patinka mėgautis seksu duše ar raminančioje putų vonioje? Nuostabu! Curvy 2+ yra atsparus vandeniui (IPX7) todėl galite jį drąsiai pasiimti į šį nuotykį kartu. Jei jis išsikrauna, galite lengvai ir aplinkai nekenksmingai pakrauti ličio jonų baterijas naudodami pridedamą USB magnetinį įkrovimo laidą.

Kuo ypatinga Satisfyer Connect programėlė?

Vibratorius ypatingas ne tik savo ergonomiška forma, bet ir įspūdingau našumu ir gebėjimu atnešti naujovių į jūsų seksą naudojant programėlę Satisfyer Connect, kurią nemokamai galite įsigyti Android ir iOS,ji leidžia prijungti Satisfyer Curvy 2+ internetu ar Bluetooth prie savo išmaniojo telefono, kurį vėliau galėsite naudoti kaip nuotolinio valdymo pultą. Net jūsų Apple laikrodis ar planšetinis kompiuteris gali kontroliuoti klitorio stimuliaciją. Taip pat galite aplinkos garsus paversti jaudinančiomis vibracijomis, kurias patirsite tiesiogiai per Satisfyer naudodamiesi programėle. Su juo net galima konvertuoti visus Spotify grojaraščius į vibratoriaus ritmus. Be abejo, jūs taip pat galite perduoti valdymą savo partneriui ar kitiems vartotojams ir leisti jiems stimuliuoti jus per programėlę - tiesiogiai, nuotoliniu būdu arba vaizdo pokalbyje. Dar niekada nebuvo tiek daug būdų, kaip patirti dangišką orgazmą.
Be abejonės, Satisfyer Connect programėlė atitinka GDPR, bei Vokietijos ir Europos duomenų apsaugos standartus. Mes naudojame nuolatinį šifravimą, todėl jūsų mylėjimasis liks tik tarp jūsų ir jūsų partnerio.
Išbandykite Satisfyer Curvy 2+ su inovatoriška programėle ir jos valdymu ir suteikite seksui visiškai naujų spalvų!
39,95 €
Sandėlyje
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:Curvy 2
More from Satisfyer