PIRKINIŲ KREPŠELIS - Tarpinė suma:0,00 €
 INFORMACIJA: info@hotlips.lt

Double Rabbit Vibe, rožinis

Double Rabbit Vibe, rožinis

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Būsena: Prekyboje

SKU: 2K735CPR 3000007479

69,00 €
Double Rabbit Vibratorius yra du sekso žaisliukai viename. Šiame žaisliuke yra kartu sujungtas triušio vibratorius su specialiu makšties masažuoliu ir analinis stimuliatorius. Šis žaisliukas nėra skirtas pradedantiesiems, bet labiau tiems, kurie nori patirti kažką daugiau, nei gali suteikti paprastas Rabbit vibratorius. Tai puikus vibratorius, nes su juo yra stimuliuojamos dvi malonumų zonos ir tai leidžia patirti dvigubą malonumą. Double Rabbit vibratorius yra visiškai naujas produktas mūsų apyvartoje. Išbandykite šį naują gražuolį, jei Jums patinka kiti Rabbit vibratoriai ir nenusivilsite!Medžiaga: želė

Dydis: 7" x 2"

Baterijos: 4 x AA

Detalės

Double Rabbit Vibratorius yra du sekso žaisliukai viename. Šiame žaisliuke yra kartu sujungtas triušio vibratorius su specialiu makšties masažuoliu ir analinis stimuliatorius. Šis žaisliukas nėra skirtas pradedantiesiems, bet labiau tiems, kurie nori patirti kažką daugiau, nei gali suteikti paprastas Rabbit vibratorius. Tai puikus vibratorius, nes su juo yra stimuliuojamos dvi malonumų zonos ir tai leidžia patirti dvigubą malonumą. Double Rabbit vibratorius yra visiškai naujas produktas mūsų apyvartoje. Išbandykite šį naują gražuolį, jei Jums patinka kiti Rabbit vibratoriai ir nenusivilsite!

Medžiaga: želė
Dydis: 7" x 2"
Baterijos: 4 x AA
Užsisakykite mūsų naujienlaiškį:
Nuolaida tik Jums!
Būkite pirmieji, kurie sužino apie mūsų nuolaidas ir ypatingus produktus! Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir gaukite 5% nuolaidą, kurią iškart galite panaudoti naujam pirkiniui :)