PIRKINIŲ KREPŠELIS - Tarpinė suma:0,00 €
 INFORMACIJA: info@hotlips.lt

FF Elite Vibruojantis dvigubas Dildo, violetinis

FF Elite Vibruojantis dvigubas Dildo, violetinis

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Būsena: Prekyboje

SKU: 44287

134,00 €
Strap-on dildo „Double Delight“ yra sukurtas poroms, ieškančioms intensyvių pojūčių.
Dildo „Double Delight“ iš „Fetish Fantasy Elite“ kolekcijos yra skirtas strap-on žaidimams. Jį sudaro universalaus dydžio diržų sistema ir 2 sujungti dildo, skirti vaginaliniam ir analiniam įsiskverbimui vienu metu.„Double Delight“ yra pagamintas iš švelnaus, matinio, aukštos kokybės silikono, kuris nesukelia alergijų. Abiejų dildo ilgis ir skersmuo yra vienodas. 12,7 ilgio ir 3,8 cm skersmens kotai yra užriesti į viršų, taigi moteriai stimuliuos G tašką, o vyrui – prostatą. Malonumą sustiprina jų paviršius, išvagotas iškiliomis bangomis.

Komplekte rasite silikoninę akių kaukę, kuri žaidimams suteiks paslaptingumo atspalvį, lubrikanto ir valiklio mėginukus.

Detalės

Strap-on dildo „Double Delight“ yra sukurtas poroms, ieškančioms intensyvių pojūčių. Dildo „Double Delight“ iš „Fetish Fantasy Elite“ kolekcijos yra skirtas strap-on žaidimams. Jį sudaro universalaus dydžio diržų sistema ir 2 sujungti dildo, skirti vaginaliniam ir analiniam įsiskverbimui vienu metu.„Double Delight“ yra pagamintas iš švelnaus, matinio, aukštos kokybės silikono, kuris nesukelia alergijų. Abiejų dildo ilgis ir skersmuo yra vienodas. 12,7 ilgio ir 3,8 cm skersmens kotai yra užriesti į viršų, taigi moteriai stimuliuos G tašką, o vyrui – prostatą. Malonumą sustiprina jų paviršius, išvagotas iškiliomis bangomis. Komplekte rasite silikoninę akių kaukę, kuri žaidimams suteiks paslaptingumo atspalvį, lubrikanto ir valiklio mėginukus.
Užsisakykite mūsų naujienlaiškį:
Nuolaida tik Jums!
Būkite pirmieji, kurie sužino apie mūsų nuolaidas ir ypatingus produktus! Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir gaukite 5% nuolaidą, kurią iškart galite panaudoti naujam pirkiniui :)