g-punkti Vibratorių apdaila žavinga šypsena

SKU
9016426

CHARMING SMILE VIBRATORIUS

„Silk Touch“ paviršius suvilios jus iš karto

JAUSMINGAS G-TAŠKO STIMULAVIMAS

Kiekviena šypsena daro pasaulį geresniu, šis nuostabus daikčiukas sukels šypseną kiekvienam. Jis suvilioja jus su savo elastingu „Silk Touch“ paviršiumi, maloniai išlenkta forma ir 12 kvapą atimančių intensyvių vibracijos programų. Švelnus lankstus korpusas ir išlenktas antgalis suteikia „Charming Smile“ G-taško eksperto vardą. Taigi vienas dalykas veda prie kito: Jūs du atsiduriate lovoje, tai suteikia jums nepamirštamą orgazmą ir jūs tampate neatsiejami. Nuostabu yra tai, kad dėl savo kompaktiško dydžio jis gali tilpti jūsų rankinėje!

LAIKAS GEROMS VIBRACIJOMS!

Ant praktiško laikymo žiedo yra integruotas valdymo pultelis. 12 galingų vibracijos programų. Vibracija puikiai pasiskirsto per visą korpusą, todėl intensyviai stimuliuojamas tiek viršus, tiek ir apatinė dalis. Dėl savo vandeniui atsparios apdailos (IPX7) „Charming Smile“ kviečia jus mėgautis jaukiu malonumu duše ar vonioje.

MEDŽIAGA

Odai draugiškas silikonas su satino apdaila. Neperšlampama apdaila (IPX7) ir praktiškas atraminis žiedas, pagamintas iš atsparaus įbrėžimams ABS, šie vibratoriai yra lengvai valomi ir ilgai išlieka higieniški. Lanksti medžiaga greitai prisitaiko prie kūno temperatūros. Vibratorių galima greitai ir lengvai nuvalyti muilu ir drungnu vandeniu. Galite naudoti dezinfekcinius purškalus.

Special Price 39,90 € Įprasta kaina 79,90 €
Sandėlyje
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:g-punkti Vibratorių apdaila žavinga šypsena
More from Satisfyer