Konfidencialus pirkimas

Konfidencialus pirkimas
Mes suprantame, jog erotinių prekių įsigyjimas yra kiekvieno asmens privatus reikalas. Todėl mes užtikriname, jog mūsų erotinių prekių parduotuvėje Jūs galite jaustis saugiai- naršyti visus produktus, užsakyti prekes ir gauti užsakymą visiškai konfidencialiai. Gerbiame kiekvieno kliento privatumą ir erotines prekes leidžiame įsigyti nevaržomai užtikrinant 100% saugumą bei konfidencialumą.

 

Neutralios siuntų pakuotės

Visos jūsų įsigytos erotinės prekės bus supakuotos neutraliose pakuotėse be jokių išsiskiriančių užrašų ar ženklų, tad niekas nežinos kas slypi pakuotės viduje. Prireikus naudojame dvigubo privatumo pakuotę, kuomet erotinės prekės yra supakuojamos į nepermatomus vokus ir įdedamos į dežutę and kurios yra tik jūsų adresas. Dėl tokio privatumo, yra neįmanoma suprasti kokios prekės yra pakuotėje.

 

Kurjeriai nežino ką veža

Kurjeriai mato tik jūsų adresą bei užsakymo numerį, tačiau jie nėra informuoti ir negali kitaip atpažinti kokios prekės yra pakuotėje, todėl galite jaustis ramūs dėl savo privatumo.

 

Saugus naršymas ir apsipirkimas

Saugus naršymas bei apsipirkimas yra ne ką svarbesnis už konfidencialų pristatymą. Mes garantuojame, jog Jūsų apsilankymas mūsų Hot Lips erotinių prekių parduotuvėje bus visiškai saugus ir konfidencialus.

-       Mes neprikabinsime jokių slapukų Jūsų naršyklėje, tad jūs negausite jokios papildomos reklamos iš mūsų.

-       Mes nereikalausime duomenų, kurie nereikalingi užsakymo vykdymui.

-       Siunčiant į Omniva terminalus, galite nenurodyti teisingo vardo. Svarbiausia yra jūsų telefono numeris, į kurį gausite žinutę su kodu atsiimti siuntas paštomate.

-       Galite naudoti bet kurį kompiuterį apsipirkimui, nes nebus išsaugoti nei, Jūsų nei mūsų parduotuvės duomenys kompiuteryje.