PIRKINIŲ KREPŠELIS - Tarpinė suma:0,00 €
 INFORMACIJA: info@hotlips.lt

Vibratorius LELO ALIA

Vibratorius LELO ALIA

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Būsena: Prekyboje

SKU: 6072

129,00 €
Estetinį pasigėrėjimą keliantis masažuoklis „Alia“ – sukurtas moteriai, trokštančiai mėgautis galingu malonumu ir audringa kulminacija...

Prabangą kurianti kompanija „LELO“ pasistengė ir sukūrė išskirtinio grožio erotinį masažuoklį „Alia“. Glotnus, ovalios formos masažuoklis yra pagamintas iš aukščiausios kokybės, saugių Jūsų kūnui medžiagų: kliniškai patikrintas silikonas pasižymi ypatingu švelnumu, o aukso spalvos ABS plastikas suteikia išskirtinumo ir prabangos. Švelni, kiaušinėlio forma yra pritaikyta išorinei stimuliacijai. Perbraukite per savo ar partnerio kūną šonine dalimi, smailėjančiu galiuku, ar ridenkite jį – lygus paviršius maloniai slys ir pasieks net sunkiau prieinamas vietas. Kilpa pirštui leidžia patogiai jį suimti ir valdyti. Rausvos spalvos „Alia“ turi galybę panaudojimo galimybių – naudokite jį viena ar su partneriu, atplaiduojančiam masažui ar intymesnei stimuliacijai. Eksperimentuokite ir įvertinkite jo galimybes.

Prabangusis masažuoklis „Alia“ yra ne tik stilingas, bet ir neįtikėtinai galingas, tačiau diskretiškas masažuoklis. Jis turi net 6 vibracijos programas, taigi patenkins net išrankiausiųjų norus ir aistras. Vibracija lengvai valdoma 3 mygtukų pagalba.

Vandeniui atsparus masažuoklis įkraunamas per 2 valandas ir visiškai įkrautas leis mėgautis žaidimais net iki 4 valandų.

Komplekte rasite atlasinį maišelį, įkroviklį ir lubrikanto mėginuką. Rinkinys supakuotas elegantiškoje dėžutėje – tai tobula dovana kokybę vertinančiai moteriai.

Naudokite tik su vandens pagrindo lubrikantu. Po naudojimo plaukite šiltu vandeniu ir muilu arba valykite erotinių žaislų valikliu.

Ilgis: 8,6 cm
Skersmuo: 5,7 cm
Pagaminta iš: silikono, plastiko (ABS)
Paviršius: švelnus, matinis, blizgus
Spalva: rausva, aukso
Stimuliacija: viso kūno
Vibracijos programos: 6
Vibracijos stiprumas: itin intensyvi
Valdymas: mygtukais
Maitinimas: įkraunamas
Įkroviklio tipas: elektros tinklas
Naudojimo laikas: 4 val.
Įkrovimo laikas: 2 val.
Budėjimo rėžimas: 90 dienų
Triukšmo lygis: itin žemas
Atsparumas vandeniui: atsparus
Svoris: 85 g

Detalės

Estetinį pasigėrėjimą keliantis masažuoklis „Alia“ – sukurtas moteriai, trokštančiai mėgautis galingu malonumu ir audringa kulminacija... Prabangą kurianti kompanija „LELO“ pasistengė ir sukūrė išskirtinio grožio erotinį masažuoklį „Alia“. Glotnus, ovalios formos masažuoklis yra pagamintas iš aukščiausios kokybės, saugių Jūsų kūnui medžiagų: kliniškai patikrintas silikonas pasižymi ypatingu švelnumu, o aukso spalvos ABS plastikas suteikia išskirtinumo ir prabangos. Švelni, kiaušinėlio forma yra pritaikyta išorinei stimuliacijai. Perbraukite per savo ar partnerio kūną šonine dalimi, smailėjančiu galiuku, ar ridenkite jį – lygus paviršius maloniai slys ir pasieks net sunkiau prieinamas vietas. Kilpa pirštui leidžia patogiai jį suimti ir valdyti. Rausvos spalvos „Alia“ turi galybę panaudojimo galimybių – naudokite jį viena ar su partneriu, atplaiduojančiam masažui ar intymesnei stimuliacijai. Eksperimentuokite ir įvertinkite jo galimybes. Prabangusis masažuoklis „Alia“ yra ne tik stilingas, bet ir neįtikėtinai galingas, tačiau diskretiškas masažuoklis. Jis turi net 6 vibracijos programas, taigi patenkins net išrankiausiųjų norus ir aistras. Vibracija lengvai valdoma 3 mygtukų pagalba. Vandeniui atsparus masažuoklis įkraunamas per 2 valandas ir visiškai įkrautas leis mėgautis žaidimais net iki 4 valandų. Komplekte rasite atlasinį maišelį, įkroviklį ir lubrikanto mėginuką. Rinkinys supakuotas elegantiškoje dėžutėje – tai tobula dovana kokybę vertinančiai moteriai. Naudokite tik su vandens pagrindo lubrikantu. Po naudojimo plaukite šiltu vandeniu ir muilu arba valykite erotinių žaislų valikliu. Ilgis: 8,6 cm Skersmuo: 5,7 cm Pagaminta iš: silikono, plastiko (ABS) Paviršius: švelnus, matinis, blizgus Spalva: rausva, aukso Stimuliacija: viso kūno Vibracijos programos: 6 Vibracijos stiprumas: itin intensyvi Valdymas: mygtukais Maitinimas: įkraunamas Įkroviklio tipas: elektros tinklas Naudojimo laikas: 4 val. Įkrovimo laikas: 2 val. Budėjimo rėžimas: 90 dienų Triukšmo lygis: itin žemas Atsparumas vandeniui: atsparus Svoris: 85 g
Užsisakykite mūsų naujienlaiškį:
Nuolaida tik Jums!
Būkite pirmieji, kurie sužino apie mūsų nuolaidas ir ypatingus produktus! Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir gaukite 5% nuolaidą, kurią iškart galite panaudoti naujam pirkiniui :)