PIRKINIŲ KREPŠELIS - Tarpinė suma:0,00 €
 INFORMACIJA: info@hotlips.lt

Vibratorius LELO ELLA, Juodas

Vibratorius LELO ELLA, Juodas

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Būsena: Neturime

SKU: 5438 KK-R1-1

45,90 €
„Ella“ – tai klasikinio ir skandinaviško dizaino, nedidelį meno kūrinį primenantis dildo, kurio teikiamas malonumas privers kiekvieną moterį jaustis tikra deive.

Juodas, nedidelis, vos 19,5 cm ilgio ir 3 cm skersmens dildo sužavės Jus savo funkcionalumu. Pagamintas iš švelnaus ir glotnaus silikono, „Ella“ iš prabangiosios „LELO“ kolekcijos, gundo aptakiomis ir išlenktomis formomis, kurios vilioja pajusti malonumą. Norėdamas kompensuoti vibracijos nebuvimą, dildo turi du skirtingus galiukus. Vienas iš jų apvalus ir plokščiu pagrindu, švelniai glamonės G tašką ir klitorį, vesdamas Jus į palaimos viršūnę. Kitas dildo galas yra skirtas tradiciniam, vaginaliniam įsiskverbimui, kad, pasinaudodamas savo apimtimis ir švelnia tekstūra, akimirksniu pavergtų Jūsų jautriausias vietas...

Išlaisvinkite savo erotines fantazijas bet kur ir bet kada, atsiduokite „Ella“ vilionėms duše ar vonioje, kelionėje ar savo miegamajame... Kiekviena akimirka, praleista su šiuo elegantišku dildo, privers Jus norėti dar ir dar.

Komplektuojamas elegantiškoje pakuotėje su saugojimo maišeliu, todėl „Ella“ gali tapti puikia dovanos idėja.

Detalės

„Ella“ – tai klasikinio ir skandinaviško dizaino, nedidelį meno kūrinį primenantis dildo, kurio teikiamas malonumas privers kiekvieną moterį jaustis tikra deive. Juodas, nedidelis, vos 19,5 cm ilgio ir 3 cm skersmens dildo sužavės Jus savo funkcionalumu. Pagamintas iš švelnaus ir glotnaus silikono, „Ella“ iš prabangiosios „LELO“ kolekcijos, gundo aptakiomis ir išlenktomis formomis, kurios vilioja pajusti malonumą. Norėdamas kompensuoti vibracijos nebuvimą, dildo turi du skirtingus galiukus. Vienas iš jų apvalus ir plokščiu pagrindu, švelniai glamonės G tašką ir klitorį, vesdamas Jus į palaimos viršūnę. Kitas dildo galas yra skirtas tradiciniam, vaginaliniam įsiskverbimui, kad, pasinaudodamas savo apimtimis ir švelnia tekstūra, akimirksniu pavergtų Jūsų jautriausias vietas... Išlaisvinkite savo erotines fantazijas bet kur ir bet kada, atsiduokite „Ella“ vilionėms duše ar vonioje, kelionėje ar savo miegamajame... Kiekviena akimirka, praleista su šiuo elegantišku dildo, privers Jus norėti dar ir dar. Komplektuojamas elegantiškoje pakuotėje su saugojimo maišeliu, todėl „Ella“ gali tapti puikia dovanos idėja.
Užsisakykite mūsų naujienlaiškį:
Nuolaida tik Jums!
Būkite pirmieji, kurie sužino apie mūsų nuolaidas ir ypatingus produktus! Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir gaukite 5% nuolaidą, kurią iškart galite panaudoti naujam pirkiniui :)