PIRKINIŲ KREPŠELIS - Tarpinė suma:0,00 €
 INFORMACIJA: info@hotlips.lt

LELO MIA lupdažio dydžio Vibratorius, rožinis

LELO MIA lupdažio dydžio Vibratorius, rožinis

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Būsena: Prekyboje

SKU: 6620

75,00 €

MIA yra pats geidžiamiausias kompanionas kelionėje – stilingas, tačiau kuklus. Per vieną akimirką šis vibratorius bus pasiruošęs tarnauti savo šeimininkės įgeidžiams. Lengvutis dizainas ir patraukli lūpdažio formos išvaizda reiškia, jog šį diskretišką vibratorių galima pasiimti praktiškai bet kur. Kaip ir su visais kitais Lelo gaminiais, formą lydi puikus funkcionalumas. MIA gali pasiūlyti keturis skirtingus stimuliavimo režimus. Puikus MIA privalumas yra, jog jai nereikia baterijų, o energija pakraunama per USB jungtį kompiuteryje. 1 valanda krovimo leis mėgautis iki 1,5 valandos malonumų. MIA yra tobula dovana moteriai ar porai, kuri nesusidūrė prieš tai su vibratoriais, arba tiems, kurie atsiduoda akimirkos impulsui tada, kai akimirka atrodo tinkama. Pagamintas iš ftalatų neturinčio ABS ir Silikono.

Detalės

MIA yra pats geidžiamiausias kompanionas kelionėje – stilingas, tačiau kuklus. Per vieną akimirką šis vibratorius bus pasiruošęs tarnauti savo šeimininkės įgeidžiams. Lengvutis dizainas ir patraukli lūpdažio formos išvaizda reiškia, jog šį diskretišką vibratorių galima pasiimti praktiškai bet kur. Kaip ir su visais kitais Lelo gaminiais, formą lydi puikus funkcionalumas. MIA gali pasiūlyti keturis skirtingus stimuliavimo režimus. Puikus MIA privalumas yra, jog jai nereikia baterijų, o energija pakraunama per USB jungtį kompiuteryje. 1 valanda krovimo leis mėgautis iki 1,5 valandos malonumų. MIA yra tobula dovana moteriai ar porai, kuri nesusidūrė prieš tai su vibratoriais, arba tiems, kurie atsiduoda akimirkos impulsui tada, kai akimirka atrodo tinkama. 


Pagamintas iš ftalatų neturinčio ABS ir Silikono.

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį:
Nuolaida tik Jums!
Būkite pirmieji, kurie sužino apie mūsų nuolaidas ir ypatingus produktus! Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir gaukite 5% nuolaidą, kurią iškart galite panaudoti naujam pirkiniui :)