PIRKINIŲ KREPŠELIS - Tarpinė suma:0,00 €
 INFORMACIJA: info@hotlips.lt

Vibratorius LELO MONA, Raudonas

Vibratorius LELO MONA, Raudonas

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Būsena: Prekyboje

SKU: 6071

149,00 €
LELO Mona - tai erotinio žaislo tobulumo pavyzdys: malonus kūnui ir akiai dizainas, kiekvienas įlinkis tiksliai pagamintas, kad būtų pasiektas didžiausias malonumas.

Ergonomiškas dizainas gamintojams suteikė galimybę pritaikyti šį vibratorių ne tik įprastinei, bet ir G-Taško ir klitorinei stimuliacijai. LELO Mona puikiai tiks ir savo intymius santykius norinčioms paįvairinti poroms, o 6 skirtingi režimai neleis nuobodžiauti ir nuolat Jus nustebins naujais pojūčiais.

Medžiaga: Saugus medicininis silikonas / ABS apdaila
Matmenys: 200 x 51 x 33 mm
Svoris: 110g
Baterija: Li-lon 500mAh 3.7V
Įkrovimo laikas: 2 h
Naudojimo laikas: iki 4 valandų
Būdėjimo režimas: iki 90 dienų
Maksimalus garsas: < 50dB
1 Metų Garantija

Detalės

LELO Mona - tai erotinio žaislo tobulumo pavyzdys: malonus kūnui ir akiai dizainas, kiekvienas įlinkis tiksliai pagamintas, kad būtų pasiektas didžiausias malonumas. Ergonomiškas dizainas gamintojams suteikė galimybę pritaikyti šį vibratorių ne tik įprastinei, bet ir G-Taško ir klitorinei stimuliacijai. LELO Mona puikiai tiks ir savo intymius santykius norinčioms paįvairinti poroms, o 6 skirtingi režimai neleis nuobodžiauti ir nuolat Jus nustebins naujais pojūčiais. Medžiaga: Saugus medicininis silikonas / ABS apdaila Matmenys: 200 x 51 x 33 mm Svoris: 110g Baterija: Li-lon 500mAh 3.7V Įkrovimo laikas: 2 h Naudojimo laikas: iki 4 valandų Būdėjimo režimas: iki 90 dienų Maksimalus garsas: < 50dB 1 Metų Garantija
Užsisakykite mūsų naujienlaiškį:
Nuolaida tik Jums!
Būkite pirmieji, kurie sužino apie mūsų nuolaidas ir ypatingus produktus! Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir gaukite 5% nuolaidą, kurią iškart galite panaudoti naujam pirkiniui :)