PIRKINIŲ KREPŠELIS - Tarpinė suma:0,00 €
 INFORMACIJA: info@hotlips.lt

Lelo Noa

Lelo Noa

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Būsena: Prekyboje

SKU: LELO-5843

99,00 €
Purpurinis vibratorius poroms „Noa“ – tai dvigubas vibratorius, dėvimas moters sueities metu. Vibratorių sudaro dvi dalys – klitorio stimuliatorius ir vaginalinis vibratorius. Abi dalis jungia lanksti, aukso spalvos jungtis, todėl jis lengvai prisitaikys prie kiekvienos moters linkių. Vibratorių naudokite tik su kokybišku vandens pagrindo lubrikantu. Patepkite jį visą, ar tik įsiskverbimui naudojamą dalį, lubrikantu ir įveskite į vaginą. Leiskite klitorį stimuliuojančiai daliai priglusti ir prisitaikyti prie Jūsų. Vidinė vibratoriaus dalis yra tokios formos, jog netrukdytų sueičiai, o tik sustiprintų pojūčius jos metu. Vibracija mėgausitės abu su partneriu.
Su elegantiškuoju „Noa“ galėsite mėgautis 6 intensyviomis vibracijos programomis. Jas lengvai valdysite mygtuko, esančio ant klitorinės dalies išorinės pusės, paspaudimu. Jei turite įsigiję „LELO“ kolekcijos žaislą su judesiu valdomu nuotoliniu valdymo pulteliu, „Noa“ galėsite valdyti ir juo.

Detalės

Purpurinis vibratorius poroms „Noa“ – tai dvigubas vibratorius, dėvimas moters sueities metu. Vibratorių sudaro dvi dalys – klitorio stimuliatorius ir vaginalinis vibratorius. Abi dalis jungia lanksti, aukso spalvos jungtis, todėl jis lengvai prisitaikys prie kiekvienos moters linkių. Vibratorių naudokite tik su kokybišku vandens pagrindo lubrikantu. Patepkite jį visą, ar tik įsiskverbimui naudojamą dalį, lubrikantu ir įveskite į vaginą. Leiskite klitorį stimuliuojančiai daliai priglusti ir prisitaikyti prie Jūsų. Vidinė vibratoriaus dalis yra tokios formos, jog netrukdytų sueičiai, o tik sustiprintų pojūčius jos metu. Vibracija mėgausitės abu su partneriu. Su elegantiškuoju „Noa“ galėsite mėgautis 6 intensyviomis vibracijos programomis. Jas lengvai valdysite mygtuko, esančio ant klitorinės dalies išorinės pusės, paspaudimu. Jei turite įsigiję „LELO“ kolekcijos žaislą su judesiu valdomu nuotoliniu valdymo pulteliu, „Noa“ galėsite valdyti ir juo.
Užsisakykite mūsų naujienlaiškį:
Nuolaida tik Jums!
Būkite pirmieji, kurie sužino apie mūsų nuolaidas ir ypatingus produktus! Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir gaukite 5% nuolaidą, kurią iškart galite panaudoti naujam pirkiniui :)