Mini vibratorius Satisfyer Secret Affair

SKU
4001197
Diskrecija žaidžiant su Affair. Šis slaptas silikoninis stimuliatorius supakuotas į dailų rožinio aukso ir baltos spalvos dėklą, kuris puikiai tiks namuose, kosmetikos krepšyje, portfelyje. Trumpai tariant, „The Secret Affair“ nesukels įtarimo, tačiau tikrai sujaudins jus ir (arba) jūsų partnerį!

Be ypač dailios kūgio formos, turinčios tvirtą, suapvalintą silikono galiuką, „Secret Affair“ pristato ir galingą vibracijos potencialą. Neleisk, kad smulkus dydis jus apgaudinėtų, šis vibratorius sugeba sujudinti jūsų pasaulį beveik bet kurioje seksualioje situacijoje. Pop the Secret rožinio aukso viršus atskleis sklandų silikono stimuliatorių ir pasisuks prieš laikrodžio rodyklę. Draugai, ši lemputė yra visiškai unikalus jutiklinės funkcijos mygtukas. Palieskite jį, kad suaktyvintumėte pirmąjį iš 16 funkcijų, pulsuojančių malonumo variantų. Nedelsdami išjunkite vibraciją tiesiog sukdami pagal laikrodžio rodyklę.

Nesvarbu, atskirai ar kartu su drauge, „Secret Affair“ sklandi forma be vargo nukreips į klitorį, spenelius, penius, sėdmenis (tik išoriniam naudojimui!) ir už jos ribų. Plonas, diskretiškas stilius netrukdys atlikti bet kokios pozicijos ar veiksmus, todėl jis puikiai tinka su partneriu ar mėgaujantis solo.

Patogiai įkraunamas per USB,  moteris bus pasirengusi bet kada. Įjunkite maitinimą pritvirtindami pridedamą magnetinio įkrovimo laidą prie magnetinių taškų prie pagrindo. Įkroviklio laidas pridedamas.

Iš aukščiausios kokybės silikono ir blizgaus ABS plastiko, Secret Affair galima lengvai valyti šiltu muiluotu vandeniu, tačiau, jei norite, galite naudoti ir žaislų priežiūros valiklį / putas. Šis „Satisfyer“ malonumo pasiūlymas yra suderinamas su bet kokiais mėgstamais vandens pagrindu pagamintais lubrikantais. „Secret Affair“ yra atsparus IPX7 vandeniui ir yra saugus panardinti iki maždaug 3,2 '(1 metro) ne ilgiau kaip 30 minučių. 

39,90 €
Sandėlyje
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:Mini vibratorius Satisfyer Secret Affair
More from Satisfyer