PIRKINIŲ KREPŠELIS - Tarpinė suma:0,00 €
 INFORMACIJA: info@hotlips.lt

Penio pompa Worx Accu-Meter Power JUODA

Penio pompa Worx Accu-Meter Power JUODA

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Būsena: Prekyboje

SKU: PD3272-23 Bl

69,90 €
Profesionali penio pompa „Accu-Meter“ sukurta vyrams, siekiantiems maksimalaus rezultato. Itin veiksminga pompa suteikia tikslų spaudimą, kuris reikalingas idealiam ilgiui, pločiui ir tvirtumui.

Jei norite vos po kelių sekundžių matomų rezultatų, penio pompa „Accu-Meter“ skirta būtent Jums. Stipri, profesionalaus lygio pompa leidžia saugiai ir efektyviai padidinti penio ilgį ir apimtį. Įstumkite penį į cilindrą ir rankine pompa ištraukite orą. Cilindras yra skaidrus, taigi didėjimą galite stebėti ir pamatuoti, nes cilindras yra su matavimo skale. Susidaręs vakuumas suaktyvins kraujotaką į penį ir jis augs Jūsų akyse. Slėgio kontrolės matuoklis leidžia stebėti ir kontroliuoti didėjimo progresą. Kai pasieksite norimą erekcijos stiprumą, paspauskite slėgio atleidimo vožtuvą, esantį prie rankenėlės ir Jūs jau pasirengęs žaidimams.

Parariame naudoti Toy cleaner valymo priemones.

Detalės

Profesionali penio pompa „Accu-Meter“ sukurta vyrams, siekiantiems maksimalaus rezultato. Itin veiksminga pompa suteikia tikslų spaudimą, kuris reikalingas idealiam ilgiui, pločiui ir tvirtumui. Jei norite vos po kelių sekundžių matomų rezultatų, penio pompa „Accu-Meter“ skirta būtent Jums. Stipri, profesionalaus lygio pompa leidžia saugiai ir efektyviai padidinti penio ilgį ir apimtį. Įstumkite penį į cilindrą ir rankine pompa ištraukite orą. Cilindras yra skaidrus, taigi didėjimą galite stebėti ir pamatuoti, nes cilindras yra su matavimo skale. Susidaręs vakuumas suaktyvins kraujotaką į penį ir jis augs Jūsų akyse. Slėgio kontrolės matuoklis leidžia stebėti ir kontroliuoti didėjimo progresą. Kai pasieksite norimą erekcijos stiprumą, paspauskite slėgio atleidimo vožtuvą, esantį prie rankenėlės ir Jūs jau pasirengęs žaidimams. Parariame naudoti Toy cleaner valymo priemones.
Užsisakykite mūsų naujienlaiškį:
Nuolaida tik Jums!
Būkite pirmieji, kurie sužino apie mūsų nuolaidas ir ypatingus produktus! Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir gaukite 5% nuolaidą, kurią iškart galite panaudoti naujam pirkiniui :)