PIRKINIŲ KREPŠELIS - Tarpinė suma:0,00 €
 INFORMACIJA: info@hotlips.lt

Penio pompa Worx Beginner's Power Pump MĖLYNA

Penio pompa Worx Beginner's Power Pump MĖLYNA

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Būsena: Prekyboje

SKU: PD3260-14 Bl

29,90 €
Mėlynos spalvos „Beginners“ suteiks Jums ne tik įspūdingesnes apimtis bei pasitikėjimą savimi, bet ir dovanos jaudinantį malonumą. Sulig kiekvienu medicininio stiliaus pompos spustelėjimu Jūsų pasididžiavimas taps tvirtesnis, o Jūs galėsite mėgautis kūną užplūstančiomis malonumo bangomis... Itin stiprus vakuumas garantuoja kvapą gniaužiantį malonumą, o skaidrus, vakuuminis vamzdis leidžia stebėti procesą ir suteikia malonaus jaudulio.

Kai pasieksite norimą rezultatą, atleiskite slėgio vožtuvą, esantį cilindro viršuje ir mėgaukitės. Norėdami išsaugoti erekciją ir įspūdingas apimtis, naudokite komplekte esantį penio žiedą, kuris pristabdys kraujotaką į lyties organus ir leis mėgautis erekcija ilgiau.

Detalės

Mėlynos spalvos „Beginners“ suteiks Jums ne tik įspūdingesnes apimtis bei pasitikėjimą savimi, bet ir dovanos jaudinantį malonumą. Sulig kiekvienu medicininio stiliaus pompos spustelėjimu Jūsų pasididžiavimas taps tvirtesnis, o Jūs galėsite mėgautis kūną užplūstančiomis malonumo bangomis... Itin stiprus vakuumas garantuoja kvapą gniaužiantį malonumą, o skaidrus, vakuuminis vamzdis leidžia stebėti procesą ir suteikia malonaus jaudulio. Kai pasieksite norimą rezultatą, atleiskite slėgio vožtuvą, esantį cilindro viršuje ir mėgaukitės. Norėdami išsaugoti erekciją ir įspūdingas apimtis, naudokite komplekte esantį penio žiedą, kuris pristabdys kraujotaką į lyties organus ir leis mėgautis erekcija ilgiau.
Užsisakykite mūsų naujienlaiškį:
Nuolaida tik Jums!
Būkite pirmieji, kurie sužino apie mūsų nuolaidas ir ypatingus produktus! Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir gaukite 5% nuolaidą, kurią iškart galite panaudoti naujam pirkiniui :)