PIRKINIŲ KREPŠELIS - Tarpinė suma:0,00 €
 INFORMACIJA: info@hotlips.lt

Vibriojanti Worx Deluxe Penio pompa, Juoda

Vibriojanti Worx Deluxe Penio pompa, Juoda

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Būsena: Prekyboje

SKU: PD3271-23 Bl KK-R12-1

69,90 €
Penio pompa „Deluxe“ skaidriu cilindru yra veiksminga priemonė, siekiantiems patirti stipresnę erekciją ir kartu patirti malonumą. Siekiant papildomo malonumo ir greitesnio pompos veikimo, įjunkite vibruojančią kulką. Iš jos sklindanti vibracija virpina movą ir cilindro paviršių, taip papildomai stimuliuoja ir jaudina. Vibruojančią kulką su pulteliu galite naudoti ir atskirai. Įstatykite penį į cilindrą pro tamprią movą, kuri yra universalaus dydžio, tad tiks ir didesniems pasididžiavimams. Elastinga pompos galvutė ištraukia orą iš pompos cilindro ir skatina kraujotakos suaktyvėjimą į penį. Pasiekus norimą rezultatą pasukite prie galvutės esantį vožtuvą, pompa prisipildys oro ir galėsite lengvai ištraukti penį.

Kai pasieksite norimą rezultatą, atleiskite slėgio vožtuvą, esantį cilindro viršuje ir mėgaukitės. Norėdami išsaugoti erekciją ir įspūdingas apimtis, naudokite komplekte esantį penio žiedą, kuris pristabdys kraujotaką į lyties organus ir leis mėgautis erekcija ilgiau.

Patariame naudoti Toy clener valymo priemones.

Detalės

Penio pompa „Deluxe“ skaidriu cilindru yra veiksminga priemonė, siekiantiems patirti stipresnę erekciją ir kartu patirti malonumą. Siekiant papildomo malonumo ir greitesnio pompos veikimo, įjunkite vibruojančią kulką. Iš jos sklindanti vibracija virpina movą ir cilindro paviršių, taip papildomai stimuliuoja ir jaudina. Vibruojančią kulką su pulteliu galite naudoti ir atskirai. Įstatykite penį į cilindrą pro tamprią movą, kuri yra universalaus dydžio, tad tiks ir didesniems pasididžiavimams. Elastinga pompos galvutė ištraukia orą iš pompos cilindro ir skatina kraujotakos suaktyvėjimą į penį. Pasiekus norimą rezultatą pasukite prie galvutės esantį vožtuvą, pompa prisipildys oro ir galėsite lengvai ištraukti penį. Kai pasieksite norimą rezultatą, atleiskite slėgio vožtuvą, esantį cilindro viršuje ir mėgaukitės. Norėdami išsaugoti erekciją ir įspūdingas apimtis, naudokite komplekte esantį penio žiedą, kuris pristabdys kraujotaką į lyties organus ir leis mėgautis erekcija ilgiau. Patariame naudoti Toy clener valymo priemones.
Užsisakykite mūsų naujienlaiškį:
Nuolaida tik Jums!
Būkite pirmieji, kurie sužino apie mūsų nuolaidas ir ypatingus produktus! Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir gaukite 5% nuolaidą, kurią iškart galite panaudoti naujam pirkiniui :)