Satisfye vibratorius vyrams

SKU
9016365
  • Lyg tikras oralinis
  • Lengva valyti
  • Šnabždesio režimas
  • Odai tinkamas silikonas
  • Itin stipri stipri vibracija
  • 14 vibracijos programų
  • „The Satisfyer Men“ vibracija: gilus vibruojantis malonumas jam

„Satisfyer Men Vibration“ yra kažkas, kas tinka vyrams, kurie žino, kas jiems patinka: Įmantraus dizaino masturbatorius uždaro jūsų vyriškumą, meistriškai sugadindamas gilias vibracijas ir sprogstančius orgazmus. Praėjo tie laikai, kai vyrai turėjo tai padaryti patys - naudodamiesi „Satisfyer Men Vibration“ galite atsipalaiduoti ir mėgautis seksualiniu malonumu šiuolaikiškai.

Kuo ypatingas „Satisfyer“ vyrų vibravimas?

Atsižvelgdami į savo nuotaiką, galite pasirinkti iš 14 dilgčiojančių vibracijos programų, nuo švelnios iki laukinės. Jei įterpimo ilgis yra 7 cm, jūsų pinigai bus verti jūsų galvomis ir priekine vyriškumo dalimi. Du galingi varikliai ir ergonomiškas salonas užtikrina tobulą, malonią patirtį. Skirtingos ritminės programos imituoja oralinį seksą - kaip tik tai patinka vyrams. Pulsuojančios kulminacijos su šiuo brangakmeniu greitai privers pamiršti aplinkinį pasaulį.

Ergonomiškas vyriškos juodos spalvos dizainas reiškia, kad „Satisfyer Men Vibration“ puikiai tinka jūsų rankai, todėl lengvai pasieksite mygtukus, kad sureguliuotumėte vibracijos lygį. Kreivumas ir minkštas silikonas puikiai tinka jūsų delnui, kad galėtumėte visą dėmesį skirti mėgautis fantastišku penio jausmu. Žinoma, „Satisfyer Men Vibration“ yra atsparus vandeniui (IPX7), todėl galite jį atsinešti į vonią ar dušą. Žinoma, „Satisfyer Men Vibration“ yra atsparus vandeniui (IPX7), todėl galite jį atsinešti į vonią ar dušą. Baigę galite lengvai išvalyti savo masturbatorių vandeniu ir muilu ar seksualinio sveikatingumo prietaiso valikliu, kad jis būtų paruoštas kitam karštam etapui. Mėgaukitės aistringomis valandomis, kurių niekada nebenorite praleisti!
Special Price 41,92 € Įprasta kaina 69,90 €
Nėra sandėlyje
Daugiau informacijos
BrandSatisfyer
SpalvaJuoda
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:Satisfye vibratorius vyrams
More from Satisfyer