Satisfyer Endless Fun baltas

SKU
4001043
Produkto Endless Fun aprašymas

Šis seksualus visoms lytims skirtas prietaisas leidžia pasinerti į kūrybiškus žaidimus, ypač poroms, norinčioms išpildyti savo fantazijas. Šis daugiafunkcinis žaislas su 180 laipsnių besisukančia, minkšta silikonine galvute tinka naudoti visomis pozomis.

29 pritaikymo galimybės užtikrina įvairius ir įdomius žaidimus

Dėl savo galvutės, kurią galima pasukti 180 laipsnių, šis ergonomiškas žaislas puikiai tinka naudoti visomis pozomis

Tinka tiek solo, tiek poroms, norinčioms praturtinti savo žaidimus

100 vibracijos kombinacijų

3 galingi varikliai

Rinkinyje yra USB magnetinis įkrovimo laidas

Pagamintas iš kūnui nekenksmingo silikono

Lengvai valomas

Su ličio jonų baterija

Satisfyer Endless Fun: begalinis malonumas jai ir jam

Satisfyer Endless Fun siūlo jums daugiau nei 33 įdomias programas - nesvarbu, ar solo, ar poroje, šis žaisliukas gali viską. Išlenkto vibratoriaus viduje yra 3 galingi vibracijos varikliai, kurie privers jūsų kūną patirti kvapą gniaužiančią ekstazę. Pirmasis variklis yra apačioje, jį taip pat galima įkišti į vidų. Ant kiekvienos judančios šio prietaiso atšakos taip pat yra po vieną variklį. Galite rinktis iš 10 jaudinančių vibracijos režimų, kuriuos galite atskirai reguliuoti abiejose atšakose. Tai sukuria 100 skirtingų vibracijos derinių, kurie atneš neįtikėtiną įvairovę jūsų žaidimuose. Satisfyer Endless Fun galvutę taip pat galima pasukti 180 laipsnių kampu, kad galėtumėte ją naudoti bet kurioje pozoje.

Kaip naudotis Satisfyer Endless Fun?

Naudojant daugiau nei 33 galimas programas, šis prietaisas gali švelniai masažuoti  spenelį, klitorį ar lytines lūpas, stimuliuodamas juos tol, kol pasieksite intensyvų orgazmą. Išlenktos formos švelnus minkštas galas gali būti patogiai įkištas į makštį, intensyviai stimuliuojantis moters G tašką. Vyrams jis sukelia galingas vibracijas, stimuliuodamas varpos galvutę ir varpos pagrindą. Jis taip pat gali būti naudojamas įvairiose sekso pozose, įskaitant šuniuko pozą ar misionierių.

Satisfyer Endless Fun yra pagamintas iš švelnaus, minkšto, higieniško silikono, kuris yra malonus odai ir lengvai valomas steriliu sekso žaislų valikliu arba šiltu vandeniu ir muilu. Jis taip pat yra atsparus vandeniui, todėl idealiai tinka naudoti vonioje ar romantiškam pasisedėjimui sūkurinėje vonioje. O jei norite maksimaliai sudrėkti, išbandykite mūsų Satisfyer lubrikantus - begaliniai malonumai garantuoti - tiek vienai , tiek su partneriu!

49,90 €
Sandėlyje
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:Satisfyer Endless Fun baltas
More from Satisfyer