PIRKINIŲ KREPŠELIS - Tarpinė suma:0,00 €
 INFORMACIJA: info@hotlips.lt

Selene Tikroji Deivė  Meilės Lėlė

Selene Tikroji Deivė Meilės Lėlė

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Būsena: Prekyboje

SKU: 2D-1670 / 120096

369,00 €
Selene, Tikroji Dievaitė yra tikroviško ūgio meilės lėle, kuri sveria beveik 18 kg ir yra maždaug 155 cm ūgio.Jos funkcijos:* Selene turi tikrovišką galvą, kojas ir rankas pagamintas iš inovatyvios medžiagos ir sukurtas pagal specialų dizainą, todėl jos lankstosi..* Selene turi blondiniškus plaukus, makiažą, tikroviškai kietus spenelius ir tobulas krūtis. Jos kojų ir rankų nagai yra lakuoti ir ji dėvi seksualius batus.* Vagina & Analinė anga yra pagamintos iš moderniausios Loveclone RX medžiagos, todėl tai suteikia dar didesnį malonumą. Vaginą ir analinę angą galima išimti ir lengvai išvalyti. Šias dalis taip pat galima naudoti kaip masturbuoklį.* Stiprios, reguliuojamo intensyvumo vibracijos (Baterijos: 2 x AA baterijos ) vaginai ir analinei angai. Tai suteikia dar stipresnius pojūčius..*Selene rinkinyje yra rankinė pompa, kuri padės lengviau pripūsti jos kūno dalis.

Detalės

Selene, Tikroji Dievaitė yra tikroviško ūgio meilės lėle, kuri sveria beveik 18 kg ir yra maždaug 155 cm ūgio.

Jos funkcijos:

* Selene turi tikrovišką galvą, kojas ir rankas pagamintas iš inovatyvios medžiagos ir sukurtas pagal specialų dizainą, todėl jos lankstosi..

* Selene turi blondiniškus plaukus, makiažą, tikroviškai kietus spenelius ir tobulas krūtis. Jos kojų ir rankų nagai yra lakuoti ir ji dėvi seksualius batus.

* Vagina & Analinė anga yra pagamintos iš moderniausios Loveclone RX medžiagos, todėl tai suteikia dar didesnį malonumą. Vaginą ir analinę angą galima išimti ir lengvai išvalyti. Šias dalis taip pat galima naudoti kaip masturbuoklį.

* Stiprios, reguliuojamo intensyvumo vibracijos (Baterijos: 2 x AA baterijos ) vaginai ir analinei angai. Tai suteikia dar stipresnius pojūčius..

*Selene rinkinyje yra rankinė pompa, kuri padės lengviau pripūsti jos kūno dalis.

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį:
Nuolaida tik Jums!
Būkite pirmieji, kurie sužino apie mūsų nuolaidas ir ypatingus produktus! Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir gaukite 5% nuolaidą, kurią iškart galite panaudoti naujam pirkiniui :)