PIRKINIŲ KREPŠELIS - Tarpinė suma:0,00 €
 INFORMACIJA: info@hotlips.lt

Seksas skardinėje JACKS CHERRY POP

Seksas skardinėje JACKS CHERRY POP

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Būsena: Prekyboje

SKU: 0810476017903

49,90 €

Neįtikėtinai populiarus Fleshlight masturbatorius! 


Įsigykite jau dabar: www.hotlips.lt 


 

Detalės

Seksas skardinėje - tai stilingas ir diskretiškas masturbatorius turintis visas reikiamas savybes! Jack's Cherry Pop masturbatoriaus pakuotė atrodo kaip limonado skardinė, o viduje yra realistiško dizaino ir kruopščiai pagaminta išangė, kurios grioveliai leis jums patirti dar didesnį malonumą! Superskin medžiaga, iš kurios pagaminta išangė, yra išskirtinė - ji elastiška ir minkšta, sušyla nuo prisilietimo arba gali būti pašildoma karštame vandenyje kiekvieną kartą prieš pradedant naudoti. 

Jeigu tinkamai prižiūrėsite masturbatorių, Superskin medžiaga jums tarnaus tikrai ilgai. Jack's Cherry Pop masturbatorių išvalyti yra pakankamai paprasta - nerekomenduojama naudoti muilo, pakanka perplauti šiltu vandeniu arba naudoti izopropilo alkoholį. Išplovus masturbatorių ir padedant jį atokioje vietoje, svarbu patikrinti ar mastubatoriaus vidus yra visiškai sausas. Jeigu po valymo jis tampa per daug lipnus - pabarstykite šiek tiek kukurūzų krakmolo, oda vėl taps elastinga ir minkšta. Atkreipkite dėmesį, kad norit patirti maksimalų malonumą, užtikrinti saugumą ir komfortą rekomenduojama naudoti daug lubrikanto. Galima naudoti vandens pagrindo lubrikantus, venkite aliejinių lubrikantų, nes jie gali sugadint Superskin masturbatoriaus medžiagą. 

Įsigykite jau dabar: www.hotlips.lt


 

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį:
Nuolaida tik Jums!
Būkite pirmieji, kurie sužino apie mūsų nuolaidas ir ypatingus produktus! Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir gaukite 5% nuolaidą, kurią iškart galite panaudoti naujam pirkiniui :)