PIRKINIŲ KREPŠELIS - Tarpinė suma:0,00 €
 INFORMACIJA: info@hotlips.lt

Seksas skardinėje O'DOYLES STOUT

Seksas skardinėje O'DOYLES STOUT

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Būsena: Prekyboje

SKU: 0810476017927 23037

49,90 €

Neįtikėtinai populiarus Fleshlight masturbatorius!  


Įsigykite jau dabar: www.hotlips.lt


 


 


 


 

Detalės

O'Doyle's Backdoor Stout -tai  dar vienas stilingas ir diskretus masturbatorius turintis visas reikiamas savybes! O'Doyle's Backdoor Stout pakuotė atrodo kaip alaus skardinė, tačiau viduje - realistiško dizaino ir kruopščiai pagaminta išangė, kurios grioveliai leis jums patirti dar didesnį malonumą. Išskirtinė Superskin medžiaga neturi konkurentų - ji elastinga, minkšta ir sušyla nuo prisilietimo. Ją taip pat galima sušildyti po karštu vandeniu kiekvieną kartą prieš pradedant naudoti. 

Jeigu tinkamai prižiūrėsite masturbatoriųSuperskin medžiaga jums tarnaus tikrai ilgai. Jack's Cherry Popmasturbatorių išvalyti yra pakankamai paprasta - nerekomenduojama naudoti muilo, pakanka perplauti šiltu vandeniu arba naudoti izopropilo alkoholį. Išplovus masturbatorių ir padedant jį atokioje vietoje, svarbu patikrinti ar mastubatoriaus vidus yra visiškai sausas. Jeigu po valymo jis tampa per daug lipnus - pabarstykite šiek tiek kukurūzų krakmolo, oda vėl taps elastinga ir minkšta. Atkreipkite dėmesį, kad norit patirti maksimalų malonumą, užtikrinti saugumą ir komfortą rekomenduojama naudoti daug lubrikanto. Galima naudoti vandens pagrindo lubrikantus, venkite aliejinių lubrikantų, nes jie gali sugadint Superskin masturbatoriaus medžiagą. 

Įsigykite jau dabar: www.hotlips.lt

 

 

 

 

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį:
Nuolaida tik Jums!
Būkite pirmieji, kurie sužino apie mūsų nuolaidas ir ypatingus produktus! Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir gaukite 5% nuolaidą, kurią iškart galite panaudoti naujam pirkiniui :)