PIRKINIŲ KREPŠELIS - Tarpinė suma:0,00 €
 INFORMACIJA: info@hotlips.lt

Seksas skardinėje SUCCU DRY PALE ALE

Seksas skardinėje SUCCU DRY PALE ALE

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Būsena: Prekyboje

SKU: 0810476017842

49,90 €

Succu Dry Pale Ale masturbatorius sujungia malonumą su ekstravagantiškais ''vampyro'' dantukais. 


Įsigykite jau dabar: www.hotlips.lt


 


 


 

Detalės

Succu Dry masturbatoriaus pakuotė prilygsta alaus skardinei, o vidus - vampyro dantukams! Išskirtinė Superskin medžiaga neturi konkurentų - ji elastinga, minkšta ir sušyla nuo prisilietimo. Ją taip pat galima sušildyti po karštu vandeniu kiekvieną kartą prieš pradedant naudoti. 

Jeigu tinkamai prižiūrėsite masturbatorių, Superskin medžiaga jums tarnaus tikrai ilgai. Jack's Cherry Pop masturbatorių išvalyti yra pakankamai paprasta - nerekomenduojama naudoti muilo, pakanka perplauti šiltu vandeniu arba naudoti izopropilo alkoholį. Išplovus masturbatorių ir padedant jį atokioje vietoje, svarbu patikrinti ar mastubatoriaus vidus yra visiškai sausas. Jeigu po valymo jis tampa per daug lipnus - pabarstykite šiek tiek kukurūzų krakmolo, oda vėl taps elastinga ir minkšta. Atkreipkite dėmesį, kad norit patirti maksimalų malonumą, užtikrinti saugumą ir komfortą rekomenduojama naudoti daug lubrikanto. Galima naudoti vandens pagrindo lubrikantus, venkite aliejinių lubrikantų, nes jie gali sugadint Superskin masturbatoriaus medžiagą. 

Įsigykite jau dabar: www.hotlips.lt

 

 

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį:
Nuolaida tik Jums!
Būkite pirmieji, kurie sužino apie mūsų nuolaidas ir ypatingus produktus! Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir gaukite 5% nuolaidą, kurią iškart galite panaudoti naujam pirkiniui :)