MAKŠTIES KAMUOLIUKAI

SKU
9016495

MAKŠTIES KAMUOLIUKAI SUTEIKS DAUGIAU MALONUMO SEKSO METU, 3.4 CM 

Jei mankštinsitės, gausite daugiau iš gyvenimo. Tai galima pritaikyti ir jūsų erotiniam gyvenimui! Kamuoliukų dėka galite mankštinti savo makštį. Dėvėdami makšties kamuoliukus apie 15 minučių per dieną, treniruojate savo dubens raumenis, kurie suteikia jums kvapą gniaužiančius orgazmus. Ši mankšta yra naudinga ne tik jums, bet ir jūsų partneriui: jei treniruosite dubens raumenis, jūsų partneris patirs didžiausią įtempimo pojūtį!

Treniruojantis visada smagu matuoti rezultatus, todėl šis jausmingas rinkinys turi 3 skirtingus makšties kamuoliukus: Visi trys yra 3,4 cm skersmens, nors yra tokio pat dydžio, tačiau kiekvienas jų turi skirtingą svorį. Pradėkite nuo lengviausio ir palaipsniui didinkite. Šiame rinkinyje lengviausias rutulys sveria 60 g (pradinis), vidutinis - 75,6 g (patyręs) ir sunkiausias - 91,6 g (pažengęs). 
Vos kelios minutės treniruočių kasdien padės jums pagerinti savo seksualinį gyvenimą! Stiprūs raumenys ir nepakartojami orgazmai. Tuo pačiu metu jūs galėsite pamaloninti savo partnerį: jūsų sustiprinti raumenys galingiau apgaubs jo varpą ir suteiks naujus potyrius. Pagaminti iš odai draugiško, medicininio silikono, šiuos makšties kamuoliukus lengva įdėti. Ištraukimo dirželis taip pat yra pagamintas tik iš silikono ir užtikrina lengvą rutulių pašalinimą.

MEDŽIAGA

Medicininis silikonas garantuoja lengvą kamuoliukų įterpimą. Jis yra itin glotnus, lygus ir suteikia malonų pojūtį. Jis taip pat turi neporuotą paviršių, todėl jis labai higieniškas. Dėl šios priežasties rutulių ištraukimo dirželiai taip pat yra pagaminti iš silikono, todėl nesikaupia bakterijos.

Special Price 24,90 € Įprasta kaina 39,90 €
Sandėlyje

Color: Red, Pink, Turquoise
Weight: 349 g
Suitable for: Women
Length: 176.4 mm
Width: 34.1 mm
Height: 33.3 mm
Stimulates the following body parts: Vagina
Waterproof (IPX7): Yes
Material: Silicone

Daugiau informacijos
BrandSatisfyer
SpalvaMulticolor
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:MAKŠTIES KAMUOLIUKAI
More from Satisfyer