Plug-ilicious 1

SKU
4003221

Gilias vibracijas skatina 2 varikliai, kuriuos galima valdyti iš programos naudojant ją. Plug-ilicious 1 taip pat sužavės savo minkštu silikoniniu paviršiumi, kūgine forma ir saugiu plačiu pagrindu. Suderinamas su nemokamu ...

Mėgaukitės viliojančia užpakalinių durų stimuliacija su Satisfyer Plug-ilicious 1. Analinis vibratorius pagamintas iš minkšto, kūnui tinkamo silikono ir lengvai įkišamas-o platus pagrindas užtikrina saugų laiką, kai linksminatės. Dėl kūgio formos ir suapvalinto galiuko analinis vibratorius gali būti naudojamas vyrams ir moterims. Kadangi Plug -ilicious 1 yra atsparus vandeniui (IPX7), jis taip pat gali prisijungti prie jūsų duše ar vonioje - ir lengvai valomas šiltu vandeniu ir švelniu muilu.
Visada rekomenduojame naudoti lubrikantą vandens pagrindu, kad veiktų užpakalinės durys. Satisfyer lubrikantai yra įvairių versijų ir idealiai papildo analinį žaidimą.

Plug-ilicious 1 taip pat siūlo galimybę valdyti ją naudojant programą naudojant naują Satisfyer Connect programą. Programa ne tik leidžia jums ar jūsų partneriui nuotoliniu būdu valdyti šį malonumų teikėją iš bet kurios pasaulio vietos internetu - taip pat galite sukurti savo vibracijos programas arba susieti programą su Spotify paskyra. Galimybės beribės! Programa prieinama Android, iOS ir Apple laikrodžiams.
Pasimėgavę galite įkrauti Plug-ilicious 1 integruotas baterijas naudodami pridedamą USB įkrovimo kabelį.

*Ypač stipri gili vibracija              

*Galima naudoti ir be programos

*Organizmui tinkantis silikonas                          

*Galima redaguoti iš anksto nustatytas programas

*Atsparus vandeniui (IPX7)                        

*Programa siūlo begalę programų

*Įkraunama ličio jonų baterija                

*Šnabždesio režimas

*Lengvai valomas                                     

*Pridedamas magnetinis USB įkrovimo kabelis

39,95 €
Sandėlyje
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:Plug-ilicious 1
More from Satisfyer