Satisfyer High Fly vibratorius raudonas

SKU
4004129
Satisfyer High Fly vibratorius su ergonomiškais kraštais ir subtiliu korpusu nuostabiai stimuliuojantis  visas erogenines zonas. Dėl universalaus, žaismingo dizaino ir paprasto naudojimo jis yra puikus pasirinkimas pirmam vibratoriui.

Universalus vibratorius, stimuliuojantis visas erogenines zonas.

12 įvairių ir galingų vibracijos režimų.

Pagamintas iš itin minkšto, kūnui nekenksmingo, medicininio silikono, kuris yra švelnus prisilietimui ir itin higieniškas.

-Yra tylusis režimas

-Lengvai valomas

- Įkraunamas ličio jonų baterija

- Rinkinyje pridedamas magnetinis USB įkrovimo laidas

Satisfyer High Fly: universalus vibratorius

Mėgaukitės nuostabia stimuliacija ir galingomis vibracijomis visose erogeninėse zonose: Satisfyer High Fly su ergonomišku dizainu ir suapvalintu galiuku švelniai liečia odą. Nesvarbu, ar jį naudosite stimuliuoti klitorį, spenelius ar kitas erogenines zonas - High Fly universalus vibratorius, idealiai tinkantis pradedantiesiems. Tačiau nenuvertinkite jo: mažame vibratoriuje slypi stiprus, galingas variklis, kuris džiugins jus giliomis vibracijomis.Norėdami juo naudotis, patogiai padėkite pirštą tarp lanksčių vibratoriaus kraštų, kad galėtumėte intuityviai ir lengvai valdyti High Fly.

Nuostabi klitorio stimuliacija naudojant Satisfyer High Fly

Vibratorius yra ypač higieniškas, jo minkštas, glotnus paviršius pagamintas iš kūnui nekenksmingo silikono. High Fly yra atsparus vandeniui (IPX7), todėl galite jį nesibaimindami naudoti duše ar vonioje - jis taip pat yra lengvai valomas šiltu vandeniu ir švelniu muilu. Jei vibratorius išsikrauna, jį galima įkrauti naudojant pridedamą USB įkrovimo laidą, nes, skirtingai nei daugumoje kitų pirštų vibratorių ir pradinio lygio gaminių, Satisfyer High Fly yra pagamintas su integruotomis baterijomis.
29,95 €
Sandėlyje
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:Satisfyer High Fly vibratorius raudonas
More from Satisfyer